Balíček celostního a výživového poradenství RESTART

2 000 Kč
Skladem, expedice do 1 prac. dne.
Koupit

Individuální konzultace je vhodná pro každého, kdo si přeje změnu ve svém současném zdravotním stavu, hmotnosti, psychickém rozpoložení, nebo pro ty, kteří se už zdravému životnímu stylu věnují, ale přejí si zkontrolovat biochemii těla z hlediska optimálních hodnot funkční medicíny, a ujistit se tak, že tělo má potřebnou výživu a podmínky, aby byla rovnováha zachována.  • analýza 4 stranového vstupního dotazníku před konzultací – 30 minut

  • úvodní konzultace – 90 minut

  • shrnutí informací, vypracování detailního plánu stravování, doplňků a ostatních doporučení, příp. doporučení testů (8-10 stran)

  • následující konzultace – 60 minut

  • emailová/chatová podpora


Skládá se ze dvou nebo čtyř setkání (Skype, WhatsApp, Messenger, telefon) s následnou e-mailovou/chatovou podporou.

  1. Předmětem první konzultace je důkladná analýza Vašich potíží a celkových životních okolností, které s nimi mohou souviset. Zároveň Vám vysvětlím všechny souvislosti a kroky, které je potřeba udělat, aby došlo k nápravě. Doporučím Vám vhodné laboratorní testy, ze kterých sami uvidíte, co se uvnitř Vašeho těla odehrává.

  2. Výsledkem je Váš bio-individuální profil, díky kterému mohu sestavit specifický jídelníček Vám na míru. Dále doporučím doplňky, které pomohou z těla odstranit to, co mu škodí (toxiny, patogenní organismy, těžké kovy), doplnit to, co mu chybí (vitamíny, minerály, aminokyseliny) a podpoří hojící procesy, aby se co nejrychleji napravily vzniklé škody. Postarám se o to, abyste si nové stravování a navrhované změny životního stylu co nejsnáze osvojili, a zároveň jsem tady pro Vás, abychom spolu probrali případná úskalí a abych zodpověděla všechny dotazy, které v procesu mohou vyvstat. Toto bude předmětem naší druhé schůzky.

  3. Vím, že změnit stereotypy, které jsme udržovali po celý dosavadný život, není jednoduché. Proto jsem Vám i po úvodních 2 konzultacích další měsíc k dispozici, a to jednou týdně (nebo častěji, dle nutnosti). Budeme opět v kontaktu přes e-mail, WhatsApp nebo Messenger, abychom doladili plán přesně na míru Vašim potřebám, objasnili případné nejasnosti a abych Vám byla oporou na nové cestě. Sama jsem si vždy přála, abych měla někoho, kdo by o mě pečoval a dohlížel na moje pokroky. Proto Vám chci poskytout vše, abyste také dosáhli úspěchu.

  4. Když se domluvíme na dlouhodobé péči, budou následovat ještě další 2 konzultace, vždy jednou za měsíc + e-mailová/chatová podpora po celou dobu 4měsíční spolupráce. Tento program je vhodný pro dlouhodobé chronické zdravotní potíže (napr. SIBO, poruchy příjmu potravy, chronické vyčerpání, autoimunitní onemocnění apod.), které vyžadují absolvování specifických protokolů.

KOMPLETNÍ TEST NA CANDIDU, METABOLISMUS A VITAMINY Pokud byste měli provést pouze jeden laboratorní test, abyste byli schopni zhodnotit celkový stav vašeho trávení, mikrobiální probioti... více
14 999 Kč
Více
KOMPLETNÍ TEST POTRAVINOVÉ INTOLERANCE Víte, že i když budete jíst zdravou stravu, můžete na určité potraviny stále negativně reagovat ? Možná si ani neuvědomujete, jak ... více
10 990 Kč
Více
SADA TESTŮ: VITAMINY, MINERÁLY, TRÁVENÍTEST ORGANICKÝCH KYSELIN (OAT)Tento laboratorní test je často velmi podceňovaný při hledání prvotních příčin vašich zdravotních problé... více
17 490 Kč
Více

Fakturační údaje

QuickMed Service CZ, s.r.o.
sídlo: Zbraslavská 12/11,
159 00 Praha 5 - Malá Chuchle,
Česká republika
IČO 08859230

Bankovní spojení
Čú: 2301753814/2010
vedený u Fio banka. a.s.

Kontakt

Velkoobchod, marketing
tel: +420 722 266 999
emai: info@quickmed.cz

Obchodní zastoupení CZ
Tomáš Král
tel: +420 775 000 256
email: tomas.kral@quickmed.cz

Partneři a dodavatelé

Goat&Bear

35 Firs Avenue,
London N11 3NE, UK

PURE HOLDING AG

Etzmatt 273, 4314 Zeiningen
Switzerland

The Great Plains Laboratory, Inc.

11813 West 77th Street
Lenexa, KS 66214 USA

Biolab Medical Unit

The Stone House,
9 Weymouth Street,
London W1W 6DB, UK

RAW LIFE

30768664 Berzasca
Bl: 5 Sc: 3, Caraș Severin
327025 RO

Sativa - Manufacture

Tachovská Huť 7, 353 01 Tři Sekery
Sativa - Manufacture
Czech Republic CZ
© 2024 quickmed.cz
K provozování quickmed.cz využíváme tzv. cookies soubory. Slouží k přizpůsobení obsahu webu, k měření funkčnosti apod. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Souhlasím. Více informací.